Дорогі шукачі секретів краси!

 

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

 

Мене зовуть Рита – я фахівець з виготовлення натуральної косметики та засобів догляду, головний ідеолог та один з засновників компанії під назвою Stella Montis (гірська зірка).

 

Ми робимо те, що любимо та любимо те, що створюємо – створюємо з думкою і турботою про Вас та Вашу природню красу!

Хто ми?

Stella Montis – це власне сімейне виробництво повного циклу натуральної косметики та засобів для догляду за шкірою обличчя та тіла, засобів для волосся, терапевтичних засобів та іншої продукції, що в сукупності перетворюють звичний процес догляду на справжній ритуал, на здорову і натуральну звичку життя.

 

Повний цикл – це налагоджений процес від підбору й пророщування саджанців для створення основної частини рослинних активних компонентів та інгредієнтів для нашої косметики до виготовлення продукту, натуральність якої гарантує сама природа.

З чого все почалось

Stella Montis – це не ідея одного дня, це історія долі, яка почалась в Провансі. Спочатку поїздка мого чоловіка по роботі, а потім і мій приїзд…

Часто випадковості перевертають наші життя, наші долі і одне таке випадкове знайомство з французькою сім’єю, знайомством з їх виробництвом неймовірного Гідролату лаванди та Натурального лавандового бальзаму для тіла за давнім сімейним рецептом, який передавався з покоління в покоління і яким вони вирішують поділитись з нами…

 

Довгий час я, як і багато хто з нас, не могла знайти косметику, яка б повністю задовольняла мене складом, результатом, відчуттям та ефективністю. Прованс та той квітковий бальзам привели мене до зародження великого бажання та мети створення власної косметики на основі лаванди, в якій хтось, так як і я, обов’язково відчує ту чарівну дію, природню натуральність і ефективність, якої усі прагнуть.

 

Але виявилось, складно знайти постачальників якісної, не розбавленої лавандової олії і інших натуральних компонентів. Завдяки пошуку рішення, ми дізнаємось, що в Україні теж можна вирощувати лаванду. Це довший і складніший шлях, але він стає нашим – від корінця до кришечки.

 

5 років ми створювали свій казковий лавандовий сад та вчились доглядати і переробляти квіти на високоякісні компоненти та натуральний косметичний продукт. Тестували на собі та на друзях, чули прекрасні відгуки та самі бачили, як результат перевершує наші очікування.

А далі…

Stella Montis

Далі ми вирішили не зупинятись тільки на одній лаванді і її цілющих властивостях, побачивши неймовірний потенціал та різноманіття корисних властивостей від натуральних рослинних компонентів, таких як екстракти і олії троянди, ромашки, безсмертника, м’яти, каріте, Алое Вера, жожоба, чайного дерева, календули і багато, багато інших дарів природи, які можуть бути застосовані у виробництві косметичних засобів, які в збалансованій формулі і у поєднанні з активними компонентами та вітамінними комплексами від провідних виробників світу надають результат який ми хотіли бачити та дарувати, тим самим збільшуючи любов і підтримку як від вже наших прихильників так і від людей, які вперше завітали до нас.

В результаті – ми створили не просто різноманітні засоби і косметичні продукти, а послідовний, збалансований і повний цикл догляду, направлений на різний вік, усі типи шкіри та потреби, які наша косметика може задовольнити, але притримуючись головного правила, з якого все і почалось – природня натуральність та ефективність.

Ми розробляємо довговічні та надійні рішення, для того, що б незалежно від того, купуєте Ви для себе або в подарунок дорогій Вам людині, Ви завжди були впевнені, що засоби догляду, які Ви отримаєте працюватимуть ефективно, повністю задовольнятимуть Ваші потреби, відповідаючи очікуванням.

Бажання Stella Montis через свою роботу нести рішення і задовольняти найрізноманітніші потреби пов’язані з доглядом за шкірою надихає нас на постійний пошук і рух у розробці нових підходів та косметичних засобів, тому незалежно від віку, типу Вашої шкіри та її проблем – Ви знайдете продукт від Stella Montis який потрібен саме Вам.

Ми щасливі і пишаємося тим, що вже 5 рік поспіль ми, притримуючись високих стандартів у відношенні до виробництва нашої продукції, пропонуємо Вам нашу лінію натуральної косметики Stella Montis для бездоганного та 100% натурального догляду за обличчям, тілом та волоссям, яка трансформувала у багатьох сам процес щоденного догляду, перетворивши його не просто на приємний процес, а на здорову звичку та вишуканий ритуал. Наша продукція створені з любов’ю та бажанням донести найкраще від природи.

 

Приєднуйтесь до нас, спробуйте будь-який наш продукт і Ви відчуєте все без зайвих слів з першого дотику…

 

І найголовніше,

Сяй своєю красою разом зі Stella Montis !

Відгуки