Меню

Про нас

Дорогі шукачі секретів краси!

Ми раді вітати вас на нашій сторінці!

Я – Рита – головний ідеолог та фахівець з виготовлення лавандової косметики під символічною назвою Stella Montis (гірська зірка).

Я вірю, ми робимо те, що любимо та любимо те, що створюємо.

Stella Montis – це власне сімейне виробництво повного циклу товарів з лаванди. Від підбору й пророщування саджанців до виготовлення продукту. Це не ідея одного дня, це історія долі, яка почалась в Провансі. Спочатку поїздка чоловіка Сергія по роботі… Потімі мій приїзд.. Випадкове знайомство з французькою сім’єю та їх виробництвом неймовірного гідролату та лавандового бальзаму для тіла, за давнім сімейним рецептом, яким вони вирішують поділитись зі мною. 

Я довгий час не могла знайти косметику, яка б повністю задовольняла мене складом та результатом. Життя в Провансі та той квітковий бальзам привели мене до бажання створення власної косметики на основі лаванди, в якій хтось, так як і я, обов’язково відчує ту чарівну дію та натуральність, яких усі прагнуть.

Але виявилось складно знайти постачальників якісної, не розбавленої лавандової олії. І завдяки щасливому збігу обставин, ми дізнаємось, що в Україні теж можна вирощувати лаванду. Це довший шлях, але він стає нашим – від корінця до кришечки.

5 років ми створювали цей казковий лавандовий сад та вчились переробляти квіти на високоякісний косметичний продукт. Тестували на собі та на друзях. Чули прекрасні відгуки та самі бачили, як результат перевершує наші очікування.

Ми пишаємось, що почали презентувати нашу лінію косметики Stella Montis для бездоганного та 100% натурального догляду за шкірою. Наші продукти з лаванди створені з любов’ю та бажанням донести найкраще від природи. Спробуйте будь-який наш продукт і зрозумієте, що я маю на увазі.